• ساعات کار: 24 / 7 / 365

  • شماره تلفن: 011-35331143

سیاست های کلی

قوانین و سیاست های کلی شرکت آرکانت

مشتریان آرکانت ملزم به رعایت تمامی بندهای قوانین می باشند
این قوانین ممکن است با توجه به شرایط تغییر، حذف یا اضافه شوند لذا تمامی کاربران موظف به مطالعه و پذیرش قوانین بروز شده در سایت هستند

1-تمامی سرویس های مسدود شده (معلق) به مدت هفت روز نگهداری خواهند شد. پس از آن، سرویس بطور کلی لغو خواهد شد و این به منزله ی پاک شدن کلی سرویس می باشد.

2- صورتحساب تمامی سرویس ها پنج روز قبل از تاریخ سررسید ارسال خواهند شد و تا یک روز پس از تاریخ اتمام قرار داد فعال خواهند بود.

3- تماس های تلفنی بابت مشاوره و سوال های بخش فروش در ساعات اداری (9 الی 13) و (16 الی 21) همچنین سیستم پشتیبانی تیکتینگ 24 ساعته پاسخگوی مشترکین عزیز می باشد.

4- ترافیک مصرفی تمامی سرویس هایی که دارای محدودیت حجمی می باشند (مانند سرویس های میزبانی) اول هر ماه میلادی بدون در نظر گرفتن تاریخ سفارش صفر خواهد شد.

5- سرویس گیرنده موظف است که از نام و نام خانوادگی حقیقی خود در هنگام ثبت نام استفاده نماید و همچنین انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی و حقوقی بدون اخذ موافقت آرکانت مجاز نمی باشد.

6- مشترک متعهد میگردد، اقدام به Spam ننماید، هیچ کدام از سایت ها و سرویس های خود و مشتریان را بوسیله Spam (نامه های ناخواسته) تبلیغ ننماید و امکان Spam را برای شخص ثالث فراهم نیاورد.

7- مشترک متعهد می شود در استفاده از سرویس های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. بدهی است کلیه مسئولیت های ناشی از استفاده های غیر مجاز برعهده سرویس گیرنده خواهد بود.

8- مشترک متعهد می گردد سرویس های Proxy و یا VPN هایی که نیاز به login برای دسترسی به آنها نیست (در اصطلاح Anonymous Proxy) را روی سرور های خود نصب نکند. استفاده از این سرویس ها بصورتی که نیاز به احراز هویت داشته باشند بلامانع میباشند.

9- سرور های اختصاصی و مجازی مدیریت نشده می باشند و سرویس گیرنده خودمسئول مدیریت ان ها می باشد.

10- با توجه به نرخ متغیر ارز ، آرکانت مجاز است در هر زمان نسبت به کاهش یا افزایش هزینه ها اقدام نماید.

11- استفاده از تورنت در تمامی سرور ها غیر مجاز بوده، و درصورت دریافت اولین اخطاریه ، مشترک موظف به بررسی این مساله در نهایت زمان 24 ساعت میباشد. پس از ارسال دومین اخطاریه سرویس مشترک Refresh (نصب دوباره سیستم عامل) میشود و درصورت مشاهده سومین اخطاریه سرویس مشترک مخاطی با اطلاع قبلی حذف می شود.

12-آرکانت متعهد می شود کلیه در خواست های پشتیبانی کاربران را در زمان های معمول حد اکثر تا 48 ساعت با توجه به تعداد و اولویت در خواست ها ترتیب اثر بخشد. در صورت ارسال درخواست های مکرر و تکراری در این برهه زمانی و ایجاد اختلال در پاسخگویی به درخواست های دیگر، آرکانت حق قطع سرویس دهی به کاربر خاطی را برای خود محفوظ میدارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به (راهنمای پشتیبانی) مراجعه کنید.

13- امکان عقد قرارداد رسمی برای کلیه سرویس ها وجود دارد. و هیچ محدودیتی در سقف قرار داد وجود ندارد. همچنین امکان ارسال قرار داد به کلیه نقاط ایران وجود دارد. که هزینه ارسال بسته ها با مشترک متقاضی می باشد. به کلیه قرار داد های رسمی، 15 درصد هزینه کل قرار داد افزوده می شود.

14- آرکانت هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود در سرور های مجازی نمی پذیرد و تهیه بکاپ و نگهداری از اطلاعات موجود در سرور به عهده خود مشترک می باشد.

15- کلیه سرویس ها قابلیت Upgrade (ارتقاء) را دارا می باشد و غیر قابل Downgrade (کاهش منابع و یا کاهش به پلن پائین تر) هستند، مگر در شرایط خاص.

16- آمادی سازی و تحویل سرور های مجازی در شرایط عادی از 10 دقیقه تا 4 ساعت زمان خواهد برد که این زمان با توجه به شرایط سفارش متغیر می باشد.

17- برگشت کامل وجه برای سرور های اختصاصی پس از ارسال سفارش به دیتاسنتر و پرداخت وجه به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود.

18- نصب انواع سیستم عامل در سرور های مجازی با توجه به پنل تحت وب، امکان پذیر بوده و مشترک خود مسئول نصب و مدیریت آن میباشد.

19- نصب و تنظیم اولیه سرویس ها رایگان بوده و توسط شرکت انجام خواهد شد، در غیر آن مشمول هزینه قرار داد مدیریت سرویس می شود.

20- سرویس گیرنده موظف است تمامی درخواست های پشتیبانی خود را به زبان پارسی تایپ و ارسال کند، در غیر این صورت ضمن تذکر این مورد به مشترک، به تیکت(درخواست پشتیبانی) آن ترتیب اثر داده نخواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به (راهنمای پشتیبانی) مراجعه کنید.

21- تمامی سرویس ها کاملا Unmanage (مدیریت نشده) ارائه می شوند و آرکانت هیچ مسئولیتی در قبال تنظیمات انجام شده یا فایل های موجود در آن نخواهد داشت و بروز هرگونه خطای احتمالی پس از زمان پشتیبانی تعیین شده برعهده کاربر میباشد.

22- با توجه به تبعیت آرکانت از قوانین جمهوری اسلامی ایران و ارائه سرویس از دیتاسنتر های آمریکایی، اروپایی و ایرانی تمامی کاربران موظف هستند با قبول قوانین سرویس دهی در جمهوری اسلامی ایران به همراه رعایت قوانین بین المللی اقدام به خرید و استفاده از سرویس های ارائه شده نمایند.

23- پینگ تایم شبکه ایران از نقاط مختلف کشور در حدود 10 الی 100 میلی ثانیه می باشد و پینگ تایم شبکه سرویس های مستقر در خارج از کشور در حدود 90 الی 350 میلی ثانیه می باشد که با توجه به ظرفیت های زیر ساختی شبکه داخل کشور ممکن است مقادیر ذکر شده به بیش تر از آن نیز افزایش یابد. در این صورت سرویس دهنده نسبت به بررسی مسئله با توجه به مستندات ارائه شده از سوی سرویس گیرنده اقدام می نماید. لازم به ذکر است که رفع مشلات موجود در شبکه ISP های نختلف خارج از اختیارات سرویس دهنده بوده و سرویس گینده میبایست شخصا به پیگیری و رفع آنها اقدام نماید.

24- میزبانی سرویس هایی که با حملات DDOS روبرو هستند بر روی پهنای باند اینترنت میسر نیست و سرویس گیرنده موظف به استفاده از شبکه اینترانت برای سرویس خود می باشد. کلیه هزینه ها و خسارات ناشی از حملات DOS اعم از اقدام به حمله یا دریافت حمله شامل هزینه های ترافیک مصرفی و هزینه های نیروی انسانی درگیر در مساله بر عهده سرویس گیرنده می باشد. لازم به توضیح است که درصورت نیاز با تشخیص سرویس دهنده و پس از وقوع چنین حملاتی سرویس مسدود می گردد و سرویس گیرنده امکان استفاده از سرویس را دارا نخواهد بود.

25- میزان پایداری (UpTime) تضمین شده شبکه و سخت افزار سرور های ارائه شده در ماه، 99% میباشد هرچند پایداری عمومی شبکه و سخت افزار سرویس ها بسیار بیشتر و نزدیک به 100% در ماه میباشد. همچنین در صورت ناپایداری در سخت افزار و شبکه سرویس ها، به مدت دو برار زمانDownTime به دوره ماهیانه سرویس افزوده میگردد.

26- درصورتی که سرویس گیرنده خدمات پشتیبانی گیری سرویس دهنده را سفارش نداده باشد، از دست رفتن داده ها به هر دلیلی که باشد هیچ مسئولیتی متوجه سرویس دهنده نخواهد بود.

27- اگر سرویس مورد استفاده مشترک به دلیل تحریم ایران از طرف دولت خارجی مسدود گردد، آرکانت متعهد میگردد به تناسب زمان باقی مانده از قرار داد مبلغی را به مشترک مرجوع دارد.

28- مشترک مسئول تمامی اطلاعات مبادله شده در IP های تخصیص یافته و اطلاعات موجود بر سرور(های) مورد اجاره بوده و آرکانت هیچ مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

29- آرکانت هیچ مسئولیتی در قبال قرار دادن اطلاعات شما در سایت، پس از کد نویسی ، طراحی و تحویل آن ندارد، مگر در قبال اخذ قرار داد مربوطه.

30- بازگشت وجه سرویس شما در صورت عدم رضایت، همراه با ارائه دلیل امکان پذیر خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه (چرا آرکانت) مراجعه کنید.

از همکاری شما سپاس گزاریم.

پل های ارتباطی

ارسال تیکت پشتیبانی

مازندران - بابلسر - خ ولیعصر - وليعصر6 - آپارتمان میلاد - واحد 2 شرقی

011-35331143

30002223344444